Nieuwe Gooiland Clubkleding

10 februari 2024


Met trots introduceren we de nieuwe Gooiland Clubkleding. Speciaal voor onze leden en in samenwerking met Sport 2000 is een blauw-wit Gooiland tenue ontwikkeld. Met variatie in soorten shirts, rokjes, jongens- en heren broekje, plus een strak trainingspak voor hem en haar.

Wil jij ook een profi-indruk maken met je hele competitieteam, of met je dubbelpartner tijdens een Open toernooi? Kom kijken en passen op één van de pasdata in het clubhuis, waar de volledige collectie klaar hangt. Je kunt kiezen uit het Gooiland blauw-witte of een volledig wit of blauw tenue. Bestellen kan alleen op de club, waar direct afgerekend kan worden.

Pasdata:
Zondag 3 maart, tussen 15.00 en 17.00 uur
Maandag 4 maart, tussen 15.30 en 17.00 uur, 19.00 en 20.00 uur
Dinsdag 5 maart, tussen 15.30 en 17 uur
Woensdag 6 maart, tussen 15.30 en 17 uur
Vrijdag 8 maart, tussen 15.30 en 17 uur

 

We hopen dat velen onze Clubkleding zullen ervaren als kwalitatief zeer goed en prettig om te dragen. We kunnen niet wachten om jullie op ons park te zien als visitekaartje voor Gooiland.

P.s. Wil je met zekerheid de kleding voor aanvang van de competitie in huis hebben, dan dien je besteld te hebben voor 5 maart a.s. 

Nieuwscategorieën