Gooiland Clubkleding

12 april 2024


Met trots introduceren we de nieuwe Gooiland Clubkleding. Speciaal voor onze leden en in samenwerking met Sport 2000 is een blauw-wit Gooiland tenue ontwikkeld. Met variatie in soorten shirts, rokjes, jongens- en heren broekje, plus een strak trainingspak voor hem en haar.

Wil jij ook een profi-indruk maken met je hele competitieteam, of met je dubbelpartner tijdens een Open toernooi? Kom kijken en passen op in het clubhuis, waar de volledige collectie klaar hangt. Je kunt kiezen uit het Gooiland blauw-witte of een volledig wit of blauw tenue. Bestellen kan alleen op de club, waar direct afgerekend kan worden.

 

We hopen dat velen onze Clubkleding zullen ervaren als kwalitatief zeer goed en prettig om te dragen. We kunnen niet wachten om jullie op ons park te zien als visitekaartje voor Gooiland.

Nieuwscategorieën